S z k o ł a  P o d s t a w o w a

w  M i r o c i n i e  D o l n y m

 

 

 

SZKOLA PODSTAWOWA  w  MIROCINIE  DOLNYM     tel.  (068) 388 14 24    e-mail :  spmd@wp.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wydarzenia

 

  Dzień Babci i Dziadka w 6-latkach 

    

    

 

           Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Ta niezwykle rodzinna uroczystość w grupie 6 latków odbyła się 26 stycznia 2017 roku. Przedszkolaki dla swoich babć i dziadków przedstawiły już wcześniej przygotowane Jasełka. Dzieci włożyły w te przygotowania mnóstwo czasu i energii, więc trafnym pomysłem było zaprosić na nie Kochanych Dziadków. Wzruszająca sceneria, przepiękne przebrania dzieci oraz program artystyczny sprawił, że widzowie przenieśli się w nastrój świąteczny, zadumy i refleksji. Na wstępie pani dyrektor naszej szkoły ciepłymi słowami powitała wszystkich gości. Po czym odbył się koncert życzeń. Dzieci w formie wierszy i piosenek złożyły swoim babciom i dziadkom życzenia. Następnie przedszkolaki obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. Nie zabrakło uroczystego "sto lat" i rock and rolla z babcią i dziadkiem. Wspólna zabawa przyniosła wszystkim dużo radości.

           Dziękujemy naszym kochanym dzieciom za starania włożone w występ oraz rodzicom za pomoc w przygotowaniu dzieci oraz poczęstunku dla wszystkich gości.

 

 

                                                                                                              Iwona Górecka-Spyrka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PROJEKT :

Lubuska Szkoła Równych Szans

 

 

 

 

 

 

 

Od września 2008r. szkoła realizuje projekt ODKRYWAMY

LEPSZY ŚWIAT w ramach Lubuskiej Szkoły Równych Szans. Celem projektu jest zwiększenie dostępności uczniów do nowoczesnych systemów edukacyjnych...

Przeczytaj wiecej...

 

PROJEKT :

"Kalejdoskop łąki i lasu, czyli co o bioróżnorodności każdy uczeń wiedzieć powinien".

 

 

Programem zostało objętych 30 szkół podstawowych z terenu 3 województw: małopolskiego,lubuskiego i śląskiego.

Przeczytaj więcej...

 

 

PROJEKT :
"W drodze do lepszego świata"

 

 

 

W Szkole Podstawowej w Mirocinie Dolnym wdrożono program rozwojowy "Dotacje na projekty rozwojowe dla szkół w regionie lubuskim", który zapewnił uczniom możliwości wyrównania szans edukacyjnych i rozwijania zainteresowań poprzez realizację cyklu dodatkowych zajęć o różnorodnej tematyce. Przeczytaj więcej ...

 

Uczniowski Klub Sportowy
MIROTKA

Założony 3 grudnia 2001 roku, 21 grudnia 2001 został wpisany do ewidencji Uczniowskich Klubów Sportowych Powiatu Nowosolskiego przez Starostę Powiatowego na podstawie art. 7 ust.1 pkt 4 ustawy z dnia 18 stycznia 1996r. o Kulturze Fizycznej (Dz. U. Nr 25 poz. 113).
Przeczytaj więcej ...