S z k o ł a  P o d s t a w o w a

w  M i r o c i n i e  D o l n y m

 

 

 

SZKOLA PODSTAWOWA  w  MIROCINIE  DOLNYM     tel.  (068) 388 14 24    e-mail :  spmd@wp.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wydarzenia

 

 

III Memoriał imienia Mirosława Borkowskiego w Kożuchowie

    

    

 

           Uczniowie klas trzecich tak polubili grę w szachy, że z ochotą przystąpili do udziału w kolejnym turnieju tym razem w Zamku w Kożuchowie. Rywalizowali indywidualnie w niedzielę, 4 czerwca w  III Memoriale imienia Mirosława Borkowskiego w kategorii juniorów do lat 13 (A.Szwarczyńska, S. Janicki, M. Gogłuszko, D. Mikulski, W. Morman). Każdemu z naszych zawodników otuchy dodawali rodzice, którzy byli obecni przez cały turniej.

Nasi mali szachiści  rywalizowali w dziewięciu 15- minutowych rundach i choć nie było łatwo, bo trafiali na przeciwników z klubu szachowego "Odrodzenie", starszych i bardziej doświadczonych, to po raz kolejny pokazali, że potrafią dobrze bronić króla przed szachem.

W klasyfikacji ogólnej, na 46 startujących, zajęli następujące miejsca: S.Janicki 12., A.Szwarczyńska 15., D.Mikulski 19., M. Gogłuszko 25. i W.Morman 31.

Szczególne gratulacje należą się Szymonowi Janickiemu oraz Oli Szwarczyńskiej, ponieważ w grupie dzieci do lat 9. zajęli 1 i 2 miejsce.

Małgorzata Korfanty

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PROJEKT :

Lubuska Szkoła Równych Szans

 

 

 

 

 

 

 

Od września 2008r. szkoła realizuje projekt ODKRYWAMY

LEPSZY ŚWIAT w ramach Lubuskiej Szkoły Równych Szans. Celem projektu jest zwiększenie dostępności uczniów do nowoczesnych systemów edukacyjnych...

Przeczytaj wiecej...

 

PROJEKT :

"Kalejdoskop łąki i lasu, czyli co o bioróżnorodności każdy uczeń wiedzieć powinien".

 

 

Programem zostało objętych 30 szkół podstawowych z terenu 3 województw: małopolskiego,lubuskiego i śląskiego.

Przeczytaj więcej...

 

 

PROJEKT :
"W drodze do lepszego świata"

 

 

 

W Szkole Podstawowej w Mirocinie Dolnym wdrożono program rozwojowy "Dotacje na projekty rozwojowe dla szkół w regionie lubuskim", który zapewnił uczniom możliwości wyrównania szans edukacyjnych i rozwijania zainteresowań poprzez realizację cyklu dodatkowych zajęć o różnorodnej tematyce. Przeczytaj więcej ...

 

Uczniowski Klub Sportowy
MIROTKA

Założony 3 grudnia 2001 roku, 21 grudnia 2001 został wpisany do ewidencji Uczniowskich Klubów Sportowych Powiatu Nowosolskiego przez Starostę Powiatowego na podstawie art. 7 ust.1 pkt 4 ustawy z dnia 18 stycznia 1996r. o Kulturze Fizycznej (Dz. U. Nr 25 poz. 113).
Przeczytaj więcej ...